micha.m

Nedašovská 331/34
Praha 5
155 21
+420 774 775 557
micha.m@seznam.cz

O mě

Práci s dětmi miluji, protože si sama velice ráda hraji. Děti mne nabíjí, ráda se s nimi směji a jsem poctěna, že něco z toho co znám jim také mohu předat. Jedním z dalších důvodů je, že sama děti mít nemohu a tak se realizuji alespoň jako „teta“. Pro tuto práci mám vzdělání - arteterapeutické, základy psychologie, výtvarné a též jsem pracovala poměrně dlouho jako au-pair v Londýně.

Za značkou micha.m stojí tvorba malířky Martiny Michalové, která svou činnost pod tímto označením zahájila na základě potřeby tvořit a těšit svou tvorbou i okolí, předávat svou radost, zkušenosti a zážitky z tvorby dál, nejlépe dětem, ale i dalším lidem a užívat si tvoření plnými doušky, přesně tak, jak to umí hlavně děti.

micha.m to jsou obrazy, šperky, výzdoba a návrh interiérů, fotografická činnost a tvoření s dětmi. Cílem je zpříjemnit a harmonizovat prostředí i duši, a předat kousek sebe dál.


"Už když jsem před lety začala tvořit, přemýšlela jsem nad názvem své značky, svým uměleckým jménem. Chtěla jsem pro své dílo označení, které jedním slovem vyjádří mě, můj názor, přesvědčení. Moje tvorba je originální, harmonická, duševní, moje tvorba jsem já - micha.m."